О магазине

Sklep detaliczny PaparazziFashion powstał z końcem 2015r. Szerokie zainteresowanie oferowanym przez nas asortymentem spowodowało liczne zmiany i modyfikacje. Skutkiem tych zmian jest odsłona sklepu, którą możemy oglądać od 20 marca 2016r.

Wizją firmy PF jest stworzenie sklepu przyjaznego dla Klientów, oferującego najlepsze światowe i polskie marki, niepowtarzalny styl, kolory i fasony, w których każda kobieta będzie mogła poczuć się elegancko, zmysłowo i pewnie.

Sklep PaparazziFashion powstał dzięki kobiecie z myślą o kobietach i dla kobiet. Narodził się z potrzeby docenienia piękna oraz zaspokojenia potrzeb kobiety nowoczesnej i pewnej siebie. Każda kobiecość jest jedyna i wyjątkowa. Pragniemy by szeroki asortyment odzieży  w naszym sklepie podkreślił  i wyeksponował piękno jakie drzemie w każdej z NAS.

Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza Panów do rozpieszczania swoich Księżniczek za pośrednictwem asortymentu naszego sklepu.

Wierzymy, że zakupy w naszym sklepie będą czystą przyjemnością.

***

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz pasji, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Zamówienia telefonicznie można składać w Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 16:00 pod numerem: 780-186-214

Do prawidłowego przyjęcia zamówienia potrzebujemy:

  • nazwę oraz kod katalogowy zamawianego produktu
  • adres do wysyłki Twojego zamówienia
  • Twój numer telefonu (dla kuriera)
  • Wybraną  formę zapłaty

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email biuro@paparazzifashion.pl lub  telefonicznie pod numerem 780-186-214

Serdecznie zapraszamy.

Paparazzi Fashion shop