REKLAMACJE I ZWROTY

Prawo do odstąpienia od umowy.

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez konieczności podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego na adres: PF Olga Piotrowska, ul. Wąwozowa 22 lok.142 , 02-796 Warszawa
  4. Zalecamy skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  5. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo pismo dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  6. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( o ile nie jest to specjalny sposób dostawy, a jedynie najtańszy proponowany przez nasz sklep ) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.
  7. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  8. Zwroty odsyłamy Pocztą Polską na adres: PF Olga Piotrowska, ul. Wąwozowa 22 lok. 142, 02-796 Warszawa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Formularz zwrotu towaru -kliknij w link i wydrukuj.

Wszelkie zwroty prosimy wysyłać do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz zgłaszać drogą mailową lub telefoniczną przed ich wysłaniem!

Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas za pobraniem.

Czas na zwrot 14 dni od momentu otrzymania paczki.

***

Prosimy o zachowanie dowodu zakupu (faktura) i oryginalnego opakowania, aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego, gdyż stanowi ona podstawę do zgłaszania reklamacji i zwrotów.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro@paparazzifashion.pl lub telefonicznie:+48 664 819 090

Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.