O NAS

Sklep detaliczny PaparazziFashion.pl powstał z końcem 2015r. Szerokie zainteresowanie oferowanym przez nas asortymentem spowodowało liczne zmiany i modyfikacje. Skutkiem tych zmian jest odsłona sklepu, którą możemy oglądać od 1 czerwca 2017r.

Naszą wizją jest stworzenie sklepu przyjaznego dla Klientów, oferującego najlepsze światowe i polskie marki, niepowtarzalny styl, kolory i fasony, w których każda kobieta będzie mogła poczuć się elegancko, zmysłowo i pewnie.

Sklep PaparazziFashion powstał dzięki kobiecie z myślą o kobietach i dla kobiet. Narodził się z potrzeby docenienia piękna oraz zaspokojenia potrzeb kobiety nowoczesnej i pewnej siebie. Każda kobiecość jest jedyna i wyjątkowa. Pragniemy by szeroki asortyment odzieży  w naszym sklepie podkreślił  i wyeksponował piękno jakie drzemie w każdej z NAS.

Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza Panów do rozpieszczania swoich Księżniczek za pośrednictwem asortymentu naszego sklepu.

Wierzymy, że zakupy w naszym sklepie będą czystą przyjemnością.

***

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz pasji, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Zamówienia telefonicznie można składać w Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 – 15:00 pod numerem: 664-819-090

Do prawidłowego przyjęcia zamówienia potrzebujemy:

-nazwę zamawianego produktu

-adres do wysyłki Twojego zamówienia

-Twój numer telefonu (dla kuriera)

-wybraną  formę zapłaty

Moda XXL, moda plus size, moda damska XXL

Oferujemy ubrania dla puszystych, dowiedz się więcej o modzie XXL!

Czytaj więcej

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem email biuro@paparazzifashion.pl lub telefonicznie pod numerem 664-819-090

Serdecznie zapraszamy.

Paparazzi Fashion shop